Kvaliteetsed aknad

Tegeleme uste, akende ja erinevate konstruktsioonide tootmisega, mis takistavad otseste päikesekiirte sattumist ruumi ja kaitsevad võõraste pilkude eest. Meilt saate tellida aknaid, uksi ja kardinaid, mis on valmistatud arvestades Teie soove ja ruumi arhitektuurilisi iseärasusi.

  • Valmistame aknaid: plastikaknad (PVC), puitaknad, puitalumiiniumaknad, alumiiniumaknad.
  • Valmistame uksi: plastik- ja puituksed, sise- ja välisuksed.
  • Akende ja uste paigaldamine.
  • Voldikkardinate ja kassettruloode valmistamine ning paigaldamine. Lai valik materjale: pimendavad ja läbipaistvad. Rikkalik värvipallett.
Küsige pakkumist »
Plastikaknad
Aknad

Akende liigid

Meie juures on võimalik:

  • tellida PVC aknaid, mis sobivad mistahes hoonetele (era- ja kortermajadele, ärikeskustele ja isegi ajaloolistele objektidele) – stiliseeritud profiilid ja dekoratiivsed liistud võimaldavad kvaliteetsetel akendel hoone fassaadiga harmoneeruda;
  • tellida puitaknaid, mis on Euroopas kestvalt populaarsed – nad võivad olla valmistatud männist, tammest või eksootilistest puuliikidest, seejuures koosneb raam kolmekihilisest liimpuidust, klaaspakett tagab aga suurepärase soojus- ja müraisolatsiooni;
  • tellida alumiiniumaknaid – stiilne valik kaasaegse interjööri hindajale, sellised konstruktsioonid on väga vastupidavad, roostekindlad ja elu- ning ärihoonete fassaadidega suurepäraselt harmoneeruvad;
  • osta puitalumiiniumaknaid, mis ühendavad endas mõlema materjali maksimaalseid eeliseid – selliste akende paigaldus loob ruumis sooja atmosfääri ja tagab kindla kaitse negatiivsete ilmastikutingimuste eest.

Voldikkardinad ja kassettrulood

Meilt saate kohe tellida sobivad kassettrulood või voldikkardinad akende jaoks Tallinnas. Aitame Teid optimaalse mudeli valikul – pimendav või läbipaistev, mistahes värvivalikus. Ruloo valmistamine ei võta kaua aega.

Kassettrulood
Voldikkardinate

Kvaliteetsed uksed

Meie juures saate tellida uksi:

  • plastikuksi – sellised konstruktsioonid sobivad ideaalseltkaasaegsesse interjööri tagades hea soojus- ja heliisolatsiooni, plastikustel on töökindel furnituur;
  • puituksi – klassikalise stiili ja keskkonna sõpradele, puituksed loovad pikkade aastate kestel rõõmu tänu oma suurepärasele välimuse kaotamata kasutusomadusi.

Teeme koostööd eraisikute ja ehitusfirmadega. Meie aknaid ja uksi on võimalik Eestis näha nii eramajades, korterites kui ka kontorites.

Akende ja uste tellimine Tallinnas

Pakume võimalust akende ja teiste toodete tellimiseks Tallinnas kõige soodsamatel tingimustel. Vastuvõetavad hinnad, kõrge kvalifikatsiooniga ja töökogemusega meistrid, tervisele ohutute kõrgekvaliteetsete materjalide kasutamine, kuitahes suuremahulise tellimuse kiire täitmine.