Köögimööbli tellimine Tallinnas

Pakume köögimööblit Tallinnas kõige soodsamatel tingimustel. Valmistame Teie jaoks ainulaadse mööbli, mis on oma omadustelt ergonoomiline, funktsionaalne, töökindel, ohutu ja kauakestev.

Meie ettevõttes ühendab köögimööbli tootmine endas materjalide töötlemise täpsust ja kiirust tootmispotentsiaali näol ning ideaalse harmoonia üksikesemete valmistamise näol. Iga üksiku köögi projekt on unikaalne ja kordumatu, sest võtab arvesse mitte üksnes ajakohaseid suundumusi ja eesrindlikke tehnoloogiaid, vaid ka individuaalseid eelistusi koos kulinaarsete traditsioonidega.

Küsige pakkumist »
Köögimööbel

Meie teenuste eelised

  • Saate tellida oma unistuste köögi disaini – meie meistrid aitavad ellu viia iga Teie unistuse ja tulemus ei ole mitte üksnes kaunis vaid ka praktiline.
  • Loome köögimööblit arvestades kodumasinate ja muude seadmete mugavat paigutamist. Juba projekti väljatöötamise etapis nähakse ette ühenduspordid valgustuse ja elektriseadmete ühendamiseks, tehnilised avaused vee äravoolu jaoks, valamu paigaldamise kohad jm.
  • Töökindlus. Köögimööbli niiskuskindlus, vastupidavus temperatuuri muutustele, mehhaanilistele koormustele ja agressiivsetele puhastusvahenditele sõltub mitte üksnes materjali valikust, vaid ka mööbli valmistamise tehnoloogiast. Köökide projekteerimisel arvestame kõikide detailidega selle kasutusotstarbe osas, et tagada mööblile kestvat tööiga.

Köögi disain

Teostame Teie poolt valitud köögi disaini minimaalsete tähtaegadega, toome mööbli kohale ja paigaldame selle, integreerime kohapeal kõik planeeritud seadmed ning ühendame need kommunikatsioonidega.