Mööbli valmistamine Eestis

Meie ettevõte pakub mööbli valmistamise teenust Eestis ja Põhja-Euroopas kõige soodsamatel tingimustel: oma kõrgtehnoloogiline tootmisbaas, materjalide ja koostisosade tarnimine juhtivatelt tootjatelt, tõelised professionaalid igas tööetapis – mõõtmisest ja projekteerimisest kuni paigaldamiseni.

Tellimusena valmistatud mööbel – mugavuse ja usaldusväärsuse kindel tase.

Küsige pakkumist »
Mööbli tootmine

Eelised

Kaasaegne mööblitootmine saab endale lubada iga detaili valmistamist ainueksemplaris. Meie meister koostab kohapeal projekti arvestades kõigi Teie soovide ja ettepanekutega ning näitab Teile spetsiaalse rakenduse abil, kuidas see reaalelus välja nägema hakkab.

Meil on hea meel pakkuda Teile:

  • kappide valmistamist Tallinnas – sisseehitatud ja eraldiseisvate, igas stiilis, täispuidust, lamineeritud või spoonitud paneelidest
  • garderoobtubade individuaaltellimusel valmistamist – siseviimistlus, sisustus, furnituur vastavalt omaniku individuaalsetele eelistustele
  • riiulisüsteeme söögi-, elu- ja töötuppa
  • originaalmööblit lastetuppa
  • stiilset esikut, millest saab Teie maja tõeline visiitkaart

Valmistame Teie jaoks kauni mööbli

Lisaks kauni ja mugava mööbli valmistamisele, mis harmoneerub ideaalselt Teie ruumide kõigi iseärasuste ja elustiiliga, paigaldame seda ka kohapeal. Kogu mööblile ja selle koostisosadele kehtib garantii.

Meie meistrid teostavad individuaalseid tellimusi juba üle 20-ne aasta üle terve Eesti ja Euroopas, et luua Teie eluruumidesse kordumatu ja hubane atmosfäär.

Teil on võimalik valida mööbli valmisprojekt meie kataloogist ja me mugandame seda vastavalt Teie individuaalsetele tingimustele. Saate ka lihtsalt oma soove esitada ja meie disainerid töötavad välja omanäolise individuaalse mööblidisaini arvestades kõiki nüansse – eelistatud värvivarjund, sisustuse paiknemine jne.

Võtke meiega ühendust »

Mööbli valmistamine eritellimusel

Eritellimusel mööbli valmistamiseks saab teha päringu Teile sobival ajal. Võtame Teiega kindlasti ühendust, et kooskõlastada disainer-mõõtja külastust ja korraldame tellimuse täitmist lepingus kokkulepitud tähtajaks. Ooteaeg ei ole pikem, kui seda nõuab tehnoloogiline protsess.