Piksekaitse paigaldus E-stone´ilt

E-stone pakub Poola brändi Elko-bis tänapäevaste ülitõhusate piksekaitsesüsteemide soetamise ja paigaldamise tervikteenuseid. Autoriseeritud paigaldajad aitavad valida optimaalse komplekteeringu, arvestades objekti maastiku ja arhitektuuri eripärasid, toimetavad kõik vajaliku kohale ning paigaldavad kiiresti, tõhusalt ja töökindlalt kõikjal Eestis.

Kõigile töödele anname garantii. Süsteemide ja nende paigalduse laitmatu kvaliteet tähendab inimeste tervise ja elu ohutust ning hoonete ja rajatiste terviklikkust.

Milleks on tänapäevaseid piksekaitsesüsteeme vaja?

Välgulaengute ohtlikkus on rahvale teada juba ammusest ajast – pole hooaega, kui hooned poleks sellise mitmetuhandevoldise elektrilöögi tõttu põlema läinud või inimesed kannatada saanud. Eesti kliima iseärasused kestva äikesehooajaga ja ainulaadne traditsiooniline arhitektuur taevasse sihtivate tornidega on põhjuseks, et välk lööb kõige sagedamini just katusesse.

Välguelekter süütab puitkonstruktsioonid ning katusealuse kile ning muutub eramajade, maakodude, kirikute ja arhitektuurimälestiste jaoks tõeliseks õnnetuseks. Kui laeng jõuab elektrikommunikatsioonideni, süttib juhtmestik ja leegid haaravad kogu hoone.

Ainus pääsetee on piksekaitsesüsteemide paigaldamine.

Hinnapakkumise saamiseks võtke meiega ühendust »

Tundemärkideks, et olemasolev süsteem ei kindlusta piisavat kaitset, võivad olla:

 • ulatuslik korrosioon – kui metall on sedavõrd oksüdeerunud, et ei juhi enam voolu, ei täida paigaldis oma ülesannet;
 • kõrgemate hoonete ja rajatiste lähedalolu – tänapäeva arhitektuur on orienteeritud tõhusale maakasutusele ja seepärast pürgivad uusehitised kõrgustesse;
 • kõrgepinge elektromagnetkontuuri olemasolu läheduses, mis on välgule ligitõmbavam kui tavaline metallist elektrijuht (selliseks kontuuriks võib olla isegi moodsa maja lokaalne elektrivõrk koos rohkete kodumasinate ja meediaaparatuuriga).

Kõik need nimetatud parameetrid on signaaliks, et piksekaitsesüsteem vajab täiustamist.

Miks just Elko-bis?

Elko-bis on Poola bränd, mis eksisteerib 1998. aastast. Arendajad panustasid vajadusele viia kommunikatsioonid vastavusse tänapäevaste energiatarbimise parameetritega ja võitsid. Täna paigaldatakse nende piksekaitsesüsteeme mitte ainult kogu Poolas, vaid ka kõigis EL riikides.

elko-bis-logo

Kõik, kes muretsevad tõhusa kaitse pärast atmosfääriliste kõrgepingelaengute eest, eelistavad Elko-bisi real põhjustel:

 1. Universaalsus. Süsteemid on moodulstruktuuriga ja pannakse kokku vastavalt konkreetsetele ülesannetele. Valida saab montaaži tööstuspiirkonnale, kirikule, ajaloolisele mälestisele või eramajale maapiirkonnas. Komponendid ja tarvikud valitakse nii, et konstruktsioon sobiks harmooniliselt igasugusesse ümbrusse.
 2. Tõhusus. Kõigil metallelementidel on tänapäevane korrosioonikaitse ning nende juhtivusvõime ületab kõiki võimalikke kaasaegseid paigaldisi.
 3. Kohandatavus. Tugimoodulid pannakse kokku nagu laste konstruktor ja on hõlpsasti kohandatavad ilma igasuguse lisatöötluseta kõigi maastiku ebatasasustega.

Niisiis valitakse iga konkreetse projekti jaoks eraldi käepidemed, terminalid, piksevarda mastid, klemmid, toed ja maandus ning plastikust otsaga tarvikud ja tooted. See tagab igasuguse keerukusega lahenduste tõhususe ja otstarbekuse.

Põhjalikumalt Elko-bisi veebilehel »

Nende piksekaitsesüsteemide paremust kinnitavad kvaliteedijuhtimissertifikaat ISO 9001:2015 ja arvukad auhinnad rahvusvahelistelt erialamessidelt.

Elko-bisi piksekaitsesüsteemid on usaldusväärsed, lihtsasti kasutatavad, ei nõua regulaarset hooldust ning peavad kaua vastu. Ühekordne investeering nende süsteemide soetamisse ja paigaldamisse kindlustab inimestele ja varale aastakümnete pikkuse kaitse.

Elko-bisi piksekaitse konstruktsioonilised iseärasused

Elko-bisi piksekaitseseadmed on moodulsüsteemid, mille iga element on esindatud mitmes variandis (erinevad värvid, tootmiseks kasutatud materjalid, paigalduse nüansid).

Meie spetsialistidel on eriettevalmistus ja vajalik varustus, et valida komponendid ja paigaldada süsteem, arvestades objekti kõiki individuaalseid eripärasid.

Arendajad hoolitsesid süsteemi komponentide eest:

 1. Tugialus. Võib olla betoonplokkidest (paigaldamisel maapinnale) või kergetest tulekindlatest materjalidest konstruktsiooni kinnitamiseks katusele.
 2. Piksevarras. See võib olla 10-meetrine mast või kompaktsem isoleeritud voolujuhiga konstruktsioon. Igal juhul on sellel vastavussertifikaat EN 50164 vastupidavuse kohta atmosfäärikoormustele.
 3. Klemmid ja klambrid. Tänapäevased voolu ärajuhtivad konstruktsioonielemendid on usaldusväärsed, kindlustavad momentaanse voolujuhtivuse ja on välistegurite eest kaitstud. Omavad vastavussertifikaati EN 50164 piksevoolu läbivuse kohta.
 4. Juhid ja lindid on tänapäevastest kõrgtehnoloogilistest sulamitest, mis kindlustavad kõrgepingevoolu momentaanse läbimise ilma kuumenemata.

Meie teeninduse eelised

Meie ettevõte on Elko-Bisi piksekaitsesüsteemide autoriseeritud paigaldaja ja see tagab tellijatele terve rea eeliseid:

 1. Kõik materjalid ja komponendid on ainult originaalkvaliteediga. Kõik süsteemi moodulid on meil laos olemas ja me ei luba neid analoogidega asendada.
 2. Professionaalne kokkupanek ja paigaldus.
 3. Ideaalne hinna ja kvaliteedi suhe. Komponentide otsetarned tootjalt ja tõhus juhtimine võimaldab meil kindlustada tarbijatele parimate hindadega kaubad ja teenused.

Jätke tellimus veebis või telefoni teel, et meie müügijuht saaks teiega lähiajal ühendust võtta ja kõiki tööde korraldust puudutavaid nüansse kooskõlastada. Meie insener tuleb teie objektile kohale, võtab kõik mõõdud ja koostab teiega eelarve kooskõlastamiseks piksekaitsesüsteemi jaoks optimaalse projekti.

Teeme kõik tööd ära kiiresti ja korrektselt, et tagada objektile, ümbritsevatele rajatistele ja neis olevatele inimestele tänapäevane piksekaitse.

Vaadake kõiki E-stone´i teenuseid »

Piksekaitsesüsteemide autoriseeritud paigaldaja

Kõik materjalid ja komponendid on ainult originaalkvaliteediga. Kõik süsteemi moodulid on meil laos olemas ja me ei luba neid analoogidega asendada.