Projekteerimine Eestis

Meie ehitusettevõte pakub maja projekti tellimise võimalust kõige soodsamatel tingimustel. Meie koosseisus töötavad ainult kõrgkvalifitseeritud arhitektid, kes omavad oma töös suurt kogemust. Nad koostavad mõistliku ja lühikese tähtaja jooksul maja projekti, võttes arvesse kõiki tellija soove, maastiku iseärasusi ja ehituseks eraldatud eelarvet.

Lisaks joonestamise ja arvutamise töödele tegeleme ka projekti kinnitamisega vastavates asutustes Tallinnas ja üle Eesti. Seega ei tule Teil selle tülika protseduuriga ise vaeva näha.

Meie jaoks ei ole teostamatuid eesmärke olemas! Meie spetsialistid töötavad välja mistahes keerukusega projekti, mille järel viivad kiiresti sisse ka muudatused, kui tellija seda nõuab.

Küsige pakkumist »
Projekteerimine

Projektide liigid

Projekteerimise teenuse saamiseks Tallinnas pöörduvad meie poole nii era- kui ka juriidilised isikud, sest meilt saab tellida:

  • arhitektuuriprojekti
  • korteri ümberplaneerimise projekti
  • äripindade projekteerimist – kontori- ja laohoonetele
  • saunade ja soolakambrite projekteerimist

Projektide variandid

Meie spetsialistid on üle 15-ne aasta loonud erineva keerukusastmega projekte. Meil on olemas hulganisti valmisprojekte. Saate nende hulgast ühe välja valida ning meie viime sisse vajalikud muudatused. Ent meie arhitektid võtavad rõõmuga vastu ka uusi projekte.

Teostame:

  • eskiisprojekti
  • 3D-modelleerimist

Projekti konstrueerimine sisaldab graafilist ja arvutuslikku osa. Lisaks teadmisele, milline hakkab Teie uus maja või korter pärast ümberplaneerimist välja nägema, näete ka seda, milliseid materjale ja millises koguses Teil vaja läheb.

Võtke meiega ühendust »

Projekti tellimine

Soovite tellida maja projekti või elu- või äripindade ümberplaneerimist? Jätke meile oma teade kodulehe kaudu või helistage meile kohe praegu! Lepime kokku kohtumise Teile sobival ajal.