Hoonete renoveerimine

E-stone pakub hoonete ja ruumide renoveerimise ning mööbli restaureerimise täiskomplekti teenuseid Eestis.

Renoveerimine võimaldab vanade majade lammutamise asemel nende uuendamist, neile kaasaegse hubase hõngu lisamist. Meie ettevõttel on suur kogemus vanade hoonete remonditööde teostamise alal – võtame ette vanade suvilamajade või ehitusjärgus seisnud hoonete uuendamise projekte ja säilitame kõik eelmiste arhitektuurilahenduste eelised ning loome ainulaadseid, hubaseid ja kaasaegset ruumilahendusi.

Eramajade ja mõisahoonete struktuuri terviklikkuse säilitamine, energiatarbimise efektiivsuse tõstmine koos uusimate tehnoloogiate ja materjalide kasutamisega. Fassaadi harmooniline disain, insener-tehniliste kommunikatsioonide upgrade kaasaegsete kasutusparameetrite tasemele.

Küsige pakkumist »
Planeerite remonti

Meie teenuste eelised

Rekonstrueerimine – hoone algse seisundi taastamine:

  • Viime läbi tehnilise seisundi täisdiagnostika – leiame varjatud vead, „külmakoridorid“ (energiakao põhjused), konstruktsiooni elemendid, mis ei kuulu taastamisele ja vajavad täielikku väljavahetamist.
  • Paigaldame kaasaegseid insener-tehnilisi kommunikatsioone – veevarustus ja kanalisatsioon, elektrivõrk, sise- ja välisvalgustus, küttesüsteem, kõikide süsteemide juhtimine (sealhulgas digijuhtimine).
  • Teostame vundamendi ja fassaadi soojustamise ja hüdroisolatsiooni töid. Soovi korral vahetame aknad funktsionaalsemate ja hermeetilisemate vastu välja.
  • Paigaldame uue katuse kasutades uuenduslikke isolatsioonimaterjale – uus katus mitte üksnes ei kaitse niiskuse eest, vaid ka hoiab soojust majas pikema aja jooksul.
  • Teostame fassaaditöid ja siseviimistlust vastavalt kooskõlastatud disain-projektile.

Renoveerimistööd üle terve Eesti ja Euroopas

Omame suurt kogemust renoveerimistööde alal Eestis ja Euroopas. Võtame vastu tellimusi nii eraisikutelt kui ka ehitusfirmadelt. Kasutame uusimaid materjale ja tehnoloogiaid, et tagada vastavust kõige kõrgemale kvaliteedistandardile.

Meie töötajad oskavad suurepäraselt kindlaks teha hoones toimunud erinevate muudatuste põhjuseid välistamaks täielikult tööde käigus ilmnevaid ootamatusi. Täidame oma kohustusi täpselt ja tähtaegselt tagades seejuures kvaliteeti kõikide tööde puhul.

Võtke meiega ühendust »

Renoveerimistööde tellimine

Tellige oma maja renoveerimine kohe praegu, et juba lähiajal nautida elu uusimate tehnoloogiate keskel harjumuspärases ajastuhõngulises atmosfääris.