Korterite, majade, kontorite remont Euroopas

Meie ettevõte pakub täiskomplekti teenuseid ruumide remondi alal Eestis ja teistes Euroopa riikides kliendi jaoks sobivaimatel tingimustel:

  • korterite remont ja siseviimistlus „võtmed kätte“ lahendusena
  • üldkasutatavate ruumide remont
  • seinte, põrandate ja mööbli demontaaž
  • prügi väljavedu ja utiliseerimine

Kõrge kvalifikatsiooniga personal, eesrindlik varustus, uuenduslikud tehnoloogiad ja materjalid, kvaliteedi kontroll igal etapil, täielik vastavus Euroopa kvaliteedistandarditele ja keskkonnaohutuse nõuetele.

Küsige pakkumist »
Kapitaalremont

Meie teenuste eelised

  • Uute korterite siseviimistlusel või kontorite remondil on omad iseärasused nii materjali valikus kui ka töökorralduses. Meie spetsialistid tunnevad neid peensusi ja realiseerivad neid tellija jaoks soodsamal viisil.
  • Meie meeskonnas on kitsa suunitlusega spetsialiste igas valdkonnas, seetõttu vastavad elektriga seotud parandustööd, aga ka plaatimistööd kõige kõrgematele nõudmistele.
  • Meie spetsialistid valdavad kõige uuenduslikumaid tehnikaid majade siseviimistluses ja töötavad nii traditsiooniliste kui ka viimase põlvkonna kõrgekvaliteediliste materjalidega.
  • Järjepidevus. Teostame korterite remonti ja siseviimistlust “võtmed kätte” lahendusena järgides täpselt protseduuride järjekorda. Maalritööd on ajastatud sanitaartehnika remondiga tagamaks aja ja materjalide ratsionaalset kasutamist.
  • Kõik tööd, alustades vanade põrandate lahtivõtmisest ja lõpetades korteri siseviimistlusega ja prügi väljaveoga, teostatakse täpselt, kiiresti ja hoolikalt – ruumid saavutavad täieliku kasutusvalmiduse.

Enam kui 15-aastane kogemus

Teostame majade remonti Euroopas kõige kõrgema kvaliteeditasemega garanteerides tulemuse ning meie teenustel on terve rida eeliseid.

Enam kui 15-aastane kogemus korterite remontimisel Tallinnas on näidanud, kui oluline on tööettevõtja poolne täielik vastutamine tulemuse eest.

Võtke meiega ühendust »

Remondi tellimine

Ruumi remonti “võtmed kätte” lahendusena saab tellida otse meie kodulehelt Teile sobival ajal. Helistame Teile tagasi, et kooskõlastada spetsialisti külastuse aeg tasuta tööde mahu hindamiseks ja projekti koostamiseks. Töötame selle nimel, et teha Teie olemine mugavaks juba esimestest minutitest, kui olete meie poole pöördunud!