Valguskaabli paigaldamine Eestis

Pakume valguskaabli paigaldamist Eestis kõige soodsamatel tingimustel.

Kõrgkvalifitseeritud töökogemusega spetsialistid, kõige eesrindlikum varustus optiliste kiudude keevitamiseks ja liinide testimiseks, garantii kõikidele teostatud töödele, ideaalne hinna ja kvaliteedi suhe. Tagame Teie kommunikatsioonide laitmatu kvaliteedi.

Küsige pakkumist »
Valguskaabel

Meie teenuste eelised

Saate kasutada täisteenust või valida välja Teile kõige sobivam teenus:

  • Valguskaabli paigaldamine. Töö, mis nõuab hoolikust, täpsust ja kõrgtehnoloogilise varustuse kasutamist.
  • Valguskaabli keevitamine. Kõik valguskaabli lõikude ühenduskohad töödeldakse vastava meetodiga ja “küpsetatakse” kinni.
  • Testimine. Vahetult pärast keevitamist testitakse kõiki valguskaabli ühenduskohti mitme meetodiga spetsiaalsete seadmete abil kontrollides lõikekoha ühendustihedust ja signaali takistamatut liikumist.

Kommunikatsioonide projekteerimisest optika parandustöödeni Tallinnas

Valguskaabli paigaldamine Euroopas on üks nõutumaid teenuseid, kuna side kvaliteet ei ole määratletud üksnes kasutusmugavusega, vaid ka ehitise kasutusohutusega.

Oleme kokku koondanud oma ala professionaalid, et pakkuda Teile nende tööde teostamise alal täiskomplekti teenuseid  – alates kommunikatsioonide projekteerimisest ja lõpetades optika parandustöödega Tallinnas.

Võtke meiega ühendust »

Valguskiu paigaldamine

Meie teenuse tellimiseks jätke lihtsalt meile oma teade kodulehe kaudu ja me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel, et leppida kokku spetsialisti külastuse aeg tööde mahu hindamiseks.